Poznaj nas

POZNAJ NASZ OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW INTROHL

poznaj nas - siedziba

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Ośrodek Szkolenia Kierowców IntroHL w Warszawie to filar firmy szkoleniowej Introduction to Higher Level, która działa nieprzerwanie od września 2017 roku.

Instruktorzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa. Dzięki temu wiedzą doskonale, czego potrzebują kursanci, by być w pełni przygotowanym do egzaminu.

W IntroHL otrzymacie profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy oraz zajęcia z psychologiem, redukujące stres przed egzaminem i samodzielną jazdą.

 

MISJA I WARTOŚCI OSK INTROHL

Dążymy do realnej poprawy bezpieczeństwa na drodze. Realizujemy nieszablonowe działania, stosujemy nowoczesne podejście i wkładamy w to olbrzymie zaangażowanie. Nie uznajemy półśrodków.

Naszą misją jest tak szkolić ludzi, by dostrzegali zagrożenia, rozumieli je i potrafili im przeciwdziałać, by byli odpowiedzialni na drodze oraz dawali przykład innym.

W naszym zespole nie zatrudniamy przypadkowych ludzi. Szkolimy się i doskonalimy. Dbamy o nasz rozwój, o nasze pasje, o nasze wartości. Tworzymy jeden zgrany team, współpracując z najlepszymi specjalistami na rynku. Wszystko po to, by naszych klientów „wprowadzać na wyższy poziom”. To właśnie znaczy Introduction to Higher Level.

CO NAS WYRÓŻNIA

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie uznajemy półśrodków. Dlatego swoim kursantom gwarantujemy kompleksowe wsparcie od momentu zapisania się na kurs. Zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, nawet po zakończonym szkoleniu. OSK IntroHL to nie tylko szkoła jazdy w Warszawie, ale przede wszystkim eksperci, którzy pozostają do Twojej dyspozycji nawet po zakończeniu kursu.

 

RECEPTA NA LUKI I NIEDOCIĄGNIĘCIA

IntroHL szkoła prawa jazdy Warszawa, czyli pomoc dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia. Jeżeli czujesz się niepewnie za kierownicą, a za sobą masz już jeden kurs, pomożemy Ci uzupełnić braki. Zweryfikujemy, w czym tkwi problem, a następnie znajdziemy jego rozwiązanie. Przygotujemy Cię tak, byś pewnie czuł się za kierownicą i nie bał się ani egzaminu, ani samodzielnej jazdy.

KURS NAUKI JAZDY PREMIUM

Nasz kurs nauki jazdy to oferta premium bez względu na to, jaki pakiet wybierzesz. Nie oznacza to jednak, że jest trudno dostępny.
Z tej oferty może skorzystać każdy kursant. Jeżeli podejmiesz taką decyzję, zyskasz przede wszystkim dostęp do wiedzy ekspertów.
W zależności od tego, jaki pakiet wybierzesz, otrzymasz jazdy na placu WORD, zajęcia na symulatorach oraz z psychologiem redukujące stres, dodatkowe jazdy przed egzaminem.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jeżeli umawiamy się z kursantem na jazdy szkoleniowe, poświęcamy mu pełną lekcję. Nie odbieramy mu minut, by zrobić sobie przerwę lub załatwić swoje sprawy. Jesteśmy dla kursanta przez całe szkolenie. Z kolei grafik jazd ustalamy indywidualnie, uwzględniając dyspozycyjność uczestnika szkolenia. Sprawdź nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców! Warszawa to świetne miejsce do tego byś tu zrobił kurs i zdał egzamin.

Poznaj nas

Krzysztof Wójcik

Jestem kierownikiem OSK IntroHL i instruktorem nauki jazdy.

poznaj nas - Mariusz

Mariusz Sztal

Jestem zastępcą kierownika OSK IntroHL i instruktorem nauki jazdy z 20-letnim stażem.
Dariusz

Dariusz Adamowicz

Jestem instruktorem z pasją. Dla mnie sukces kursanta jest moim własnym.
Robert

Robert Sternik

Już w 1998 roku zdobyłem uprawnienia instruktora nauki jazdy. Nie oznacza to, że jestem instruktorem starej daty.
poznaj nas - Sylwia

Sylwia Kasprzak

Jestem koordynatorem biura IntroHL. Jestem też pierwszą, drugą i trzecią linią kontaktu z kursantami.

Ola

Aleksandra Litwinek

Jestem drugim koordynatorem biura IntroHL. Pełnie również rolę doradczą, udzielając informacji i odpowiedzi na pytania Kursantów.

Rafał

Rafał Stodulski

Pracuję w zawodzie instruktora już 13 lat. Moja praca to ważny element w kreowaniu świadomości u przyszłych kierowców.

Michał

Michał Kamiński

Jestem czynnym ratownikiem medycznym z wieloletnią praktyką. W OSK IntroHL prowadzę zajęcia z udzielania pierwszej pomocy.

Marcin

Marcin Borkowski "Borkoś"

Jestem ratownikiem medycznym z kilkunastoletnim doświadczeniem, a na co dzień pracuję w pogotowiu ratunkowym.

Michał Strachowski

Jestem instruktorem nauki jazdy w OSK IntroHL i moją misją jest nie tylko nauczyć Cię prowadzenia samochodu, ale także przygotować do świadomej i bezpiecznej jazdy.

Michał Domagała

Jestem instruktorem z pasją i doświadczeniem. Setki tysięcy kilometrów przebyte na drogach pojazdami różnych gabarytów spowodują, że przełożę zdobytą wiedzę i doświadczenie na nauczenie Cię bezpieczniej i świadomej jazdy.

Odwiedź również nasze social media

Scroll to Top