IntroHL

Poznaj nas

POZNAJ NASZ OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW INTROHL

poznaj nas - siedziba

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

Ośrodek Szkolenia Kierowców IntroHL w Warszawie to filar firmy szkoleniowej Introduction to Higher Level, która działa nieprzerwanie od września 2017 roku.

Instruktorzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w egzaminowaniu w WORD Warszawa. Dzięki temu wiedzą doskonale, czego potrzebują kursanci, by być w pełni przygotowanym do egzaminu.

W IntroHL otrzymacie profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy oraz zajęcia z psychologiem, redukujące stres przed egzaminem i samodzielną jazdą.

 

MISJA I WARTOŚCI OSK INTROHL

Misją OSK IntroHL jest tak szkolić przyszłych kierowców, tak by rozumieli zagrożenia na drodze, potrafili na nie reagować oraz im przeciwdziałać.

Dobrze wyszkolony kierowca zyskuje zdolność bezpiecznej jazdy na całe życie!

W zespole IntroHL nie pracują przypadkowi instruktorzy. Wszystko po to, by przyszłych kierowców “Wprowadzić na wyższy poziom”

To właśnie znaczy IntroHL, czyli Introduction to Higher Level.

poznaj nas - ewa na tle pojazdu introhl

CO NAS WYRÓŻNIA

Stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie uznajemy półśrodków. Dlatego swoim kursantom gwarantujemy kompleksowe wsparcie od momentu zapisania się na kurs. Zawsze mogą liczyć na nasze wsparcie, nawet po zakończonym szkoleniu. OSK IntroHL to nie tylko szkoła jazdy w Warszawie, ale przede wszystkim eksperci, którzy pozostają do Twojej dyspozycji nawet po zakończeniu kursu.

 

IntroHL szkoła prawa jazdy Warszawa, czyli pomoc dla osób, które potrzebują dodatkowego wsparcia. Jeżeli czujesz się niepewnie za kierownicą, a za sobą masz już jeden kurs, pomożemy Ci uzupełnić braki. Zweryfikujemy, w czym tkwi problem, a następnie znajdziemy jego rozwiązanie. Przygotujemy Cię tak, byś pewnie czuł się za kierownicą i nie bał się ani egzaminu, ani samodzielnej jazdy.

Nasz kurs nauki jazdy to oferta premium bez względu na to, jaki pakiet wybierzesz. Nie oznacza to jednak, że jest trudno dostępny.
Z tej oferty może skorzystać każdy kursant. Jeżeli podejmiesz taką decyzję, zyskasz przede wszystkim dostęp do wiedzy ekspertów.
W zależności od tego, jaki pakiet wybierzesz, otrzymasz jazdy na placu WORD, zajęcia na symulatorach oraz z psychologiem redukujące stres, dodatkowe jazdy przed egzaminem.

Jeżeli umawiamy się z kursantem na jazdy szkoleniowe, poświęcamy mu pełną lekcję. Nie odbieramy mu minut, by zrobić sobie przerwę lub załatwić swoje sprawy. Jesteśmy dla kursanta przez całe szkolenie. Z kolei grafik jazd ustalamy indywidualnie, uwzględniając dyspozycyjność uczestnika szkolenia. Sprawdź nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców! Warszawa to świetne miejsce do tego byś tu zrobił kurs i zdał egzamin.

Poznaj nas

Jestem kierownikiem OSK IntroHL i instruktorem nauki jazdy.

poznaj nas - Mariusz
Jestem zastępcą kierownika OSK IntroHL i instruktorem nauki jazdy z 20-letnim stażem.
Dariusz
Jestem instruktorem z pasją. Dla mnie sukces kursanta jest moim własnym.
poznaj nas - Ewa
Mam 15-letnie doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców kategorii B.
Robert
Już w 1998 roku zdobyłem uprawnienia instruktora nauki jazdy. Nie oznacza to, że jestem instruktorem starej daty.
poznaj nas - Sylwia
Jestem koordynatorem biura IntroHL.
Michał
Jestem czynnym ratownikiem medycznym z wieloletnią praktyką.
Marcin
Jestem ratownikiem medycznym z kilkunastoletnim doświadczeniem, a na co dzień pracuję w pogotowiu ratunkowym.

Odwiedź również nasze social media