Prawo jazdy na raty Warszawa – jak to wygląda? Czy to dobre rozwiązanie?

Nauka jazdy w Warszawie to często znaczący wydatek. Jednym z rozwiązań, które cieszy się dużym powodzeniem wśród kandydatów na kierowców jest możliwość rozłożenia płatności na raty. Dzięki niemu możesz zaplanować ten wydatek w swoim budżecie domowy i bez obaw sfinansować szkolenie.

Na czym polega oferta prawo jazdy na raty Warszawa? Jak to wygląda? Czy to dobre rozwiązanie?

Spis treści:

Prawo jazdy na raty Warszawa

Jednym z najczęstszych kryteriów wyboru szkolenia dla kierowców jest cena. Wiemy, że kurs na prawo jazdy wiąże się z dużym wydatkiem, który powinien być dobrze zaplanowany. Nie powinieneś jednak kierować się wyłącznie wysokością kosztów, podejmując decyzję o zapisie do konkretnej szkoły. Wyższa cena szkolenia wiąże się zazwyczaj z dodatkowymi korzyściami, na przykład dodatkowymi godzinami zajęć praktycznych. 

Pamiętaj, że od jakości kursu na prawo jazdy zależą Twoje bezpieczeństwo i umiejętności. Wiedzę, którą zdobędziesz na szkolenie, będziesz wykorzystywał w życiu codziennym. Niedociągnięcia oraz braki mogą wiązać się z poważnymi konsekwencjami. 

Co zrobić, kiedy wymarzone szkolenie jest poza zasięgiem? Prawo jazdy na raty w Warszawie to oferta, która pozwoli Ci na dokładne zaplanowanie wydatku i rozłożenie opłaty na poszczególne etapy kursu. Zwróć jednak uwagę, że nie każda szkoła oferuje taką możliwość. Dlatego pamiętaj, by przed podjęciem decyzji zweryfikować informacje na stronie OSK. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi, zadzwoń z pytaniem o prawo jazdy na raty w Warszawie.

Czy prawo jazdy kat. B na raty to dobre rozwiązanie?

Prawo jazdy kat. B na raty to oferta, z której może skorzystać każdy kandydat na kierowcę. Warto jednak zaznaczyć kluczową kwestię. Nie musisz zaciągać pożyczki i podpisywać żadnej umowy w banku! Taki sposób płatności nie zostanie również odnotowany w Twojej historii kredytowej. Jak to możliwe? Prawo jazdy kat. B na raty polega na rozłożeniu płatności w czasie w ramach wewnętrznych ustaleń z ośrodkiem szkolenia kierowców. 

Chęć rozłożenia płatności za prawo jazdy kat. B na raty należy zasygnalizować podczas zapisów na szkolenie. Ile kosztuje kurs w Warszawie? Cena sięga 3990 zł za standardowy pakiet obejmujący 30 godzin zajęć teoretycznych, kurs pierwszej pomocy oraz 30 godzin jazd szkoleniowych. Możesz jednak zapisać się również na szkolenie na prawo jazdy kat. B, które obejmuje dodatkowe korzyści. W takim przypadku cena wynosi nawet  6300 zł. 

Pamiętaj również o opłatach, które czekają Cię przed rozpoczęciem i zakończeniem szkolenia. Wśród takich wydatków pojawiają się: badania lekarskie oraz zdjęcie do dokumentu. Następnie musisz opłacić egzaminy. Łączny koszt wynosi 170 zł (30 zł – teoria, 140 zł – praktyka). Ostatnim wydatkiem jest opłata za wydanie dokumentu potwierdzającego uprawnienia, czyli 100,50 zł. Dlatego tak korzystnym rozwiązaniem okazuje się prawo jazdy kat. B na raty.

 

Prawo jazdy na raty – jak to wygląda w IntroHL?

Prawo jazdy na raty to oferta, którą znajdziesz również w naszej szkole IntroHL. Dzięki temu nauka jazdy w OSK u egzaminatorów jest przystępna, a opłatę możesz rozłożyć w czasie. Podstawowe informacje na temat tego rozwiązania znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń i zapytaj o prawo jazdy na raty. Jak to wygląda?

Zasady oferty prawo jazdy na raty w IntroHL są proste. Pierwszą ratę w wysokości 40% ceny musisz wpłacić przy zapisie na szkolenie. Druga rata wynosi 30% wartości szkolenia, którą regulujesz przed rozpoczęciem zajęć praktycznych. Trzecią ratę w wysokości 30% wpłacasz przed 16. godziną jazd szkoleniowych. Pamiętaj jednak, że przy jednorazowej opłacie cena finalna jest niższa o 100 zł.

Dlaczego warto wybrać kurs prawa jazdy na raty w IntroHL?

Jeżeli chcesz kupić bliskiej osobie prawo jazdy w prezencie, voucher od IntroHL będzie idealnym rozwiązaniem. Stawiamy na kompleksową ofertę, w ramach której otrzymasz gotowy do podarowania upominek. Voucher na prawo jazdy znajduje się w eleganckiej, ozdobionej kopercie. Tak naprawdę nie musisz nic więcej robić. Zadbaliśmy o to, by nasz voucher na prawo jazdy wyglądał wyjątkowo.

 

Jeżeli zależy Ci na kompleksowym przygotowaniu nie tylko do egzaminu państwowego, ale również bezpiecznego prowadzenia samochodu na co dzień, nauka jazdy u egzaminatorów spełni Twoje oczekiwania. Dzięki nam zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na świadome podejmowanie decyzji na drodze. Zdobędziesz kompetencje sprawdzające się w każdym miejscu – nie tylko na trasach egzaminacyjnych. Kurs prawa jazdy na raty w IntroHL jest dostępny w trzech wersjach:

  • Basic – 3990 zł – obejmuje teorię, zajęcia z pierwszej pomocy, dostęp do bazy pytań egzaminacyjnych oraz 31 godzin jazd szkoleniowych i podręcznik kursanta
  • Premium – 4870 zł – zapewnia to, co pakiet Basic oraz dodatkowe korzyści takie jak: 4 godziny jazd szkoleniowych przed egzaminem państwowym, egzamin próbny z egzaminatorem, jazdy po placu WORD i autostradzie, zajęcia na symulatorach oraz egzamin państwowy na pojeździe szkoleniowym.
  • Gwarancja Zdania Egzaminu – 6270 – łączy pakiet Basic, Premium oraz dodatkowe korzyści takie jak: udział instruktora w egzaminie państwowym, badania lekarskie, załatwienie formalności w urzędach, zajęcia z psychologiem z opanowania stresu przed jazdą i egzaminem, tyle dodatkowych godzin jazd ile będziesz potrzebować aby pewnie, świadomie i bezpiecznie jeździć pojazdem i zdać egzamin państwowy. Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj o kurs prawa jazdy na raty w naszej szkole!

NASZE SOCIAL MEDIA

Scroll to Top