Wynajem symulatorów w IntroHL, czyli Postaw na Bezpieczeństwo

Wynajem symulatorów to oferta, którą realizujemy w ramach Postaw na Bezpieczeństwo. Naszym celem jest przede wszystkim uświadomienie zagrożeń, z jakimi wiążą się nieodpowiedzialne decyzje na drodze.

Chcemy, by każdy uczestnik naszych spotkań zrozumiał, że od jego zachowania zależy nie tylko jego bezpieczeństwo, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Co obejmuje nasza oferta wynajmu symulatorów? 

Spis treści:

Wynajem symulatorów w IntroHL!

Wynajem symulatorów to nasza oferta, pod którą kryje się przede wszystkim dążenie do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Jako profesjonalna szkoła nauki jazdy, chcemy, by realizowane przez nas działania miały realny wpływ na zachowania kierowców oraz przestrzeganie przepisów. Uważamy, że podniesienie świadomości zagrożenia, z jakim wiążą się nieprzemyślane decyzje, jest kluczowe w drodze do ograniczenia liczby niebezpiecznych zdarzeń, a także zredukowania ich konsekwencji. 

Postaw na bezpieczeństwo to hasło, które towarzyszy nam na co dzień zarówno podczas szkolenia naszych kursantów, jak i przeprowadzania Dni Bezpieczeństwa. Wynajem symulatorów w IntroHL jest tylko częścią naszej oferty. Uczestnicy naszych spotkań zyskują w rzeczywistości znacznie więcej. Szkolenia obejmują między innymi:

 • profesjonalną obsługę,
 • ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy,
 • pokaz ratownictwa medycznego,
 • warsztaty o “cienkiej granicy bezpieczeństwa”
 • oraz wiele więcej.

Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdziesz poniżej. Przekonaj się, że wynajem symulatorów to znacznie więcej niż tylko zajęcia praktyczne na tych urządzeniach!

Jakie oferujemy symulatory? Wynajem Warszawa i nie tylko

Zacznijmy od odpowiedzi na najczęstsze pytanie naszych klientów – jakie oferujemy symulatory. Wynajem w Warszawie oraz innych miastach obejmuje takie urządzenia jak:

 • Symulator dachowania uświadamia przede wszystkim, jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa. Pokazujemy, jak prawidłowo je zakładać, by w przypadku wypadku nie stały się zagrożeniem. Z symulatora mogą korzystać jednocześnie aż 4 osoby.

  Zajęcia opierają się przede wszystkim na okręceniu pojazdu wokół własnej osi w trzech różnych prędkościach. Symulator może obracać się w lewą lub prawą stronę. Następnie zatrzymujemy pojazd podwoziem do góry, co pokazuje efekt “wiszenia” na pasach.
 • Symulator wybuchu poduszki powietrznej pokazuje, jak duża siła towarzyszy wystrzałowi poduszki powietrznej. Dzięki temu uczestnicy naszych spotkań dowiadują się, w jaki sposób uniknąć codziennych zagrożeń związanych z działaniem tego zabezpieczenia.

  Podczas naszych spotkań dajemy wskazówki, co zrobić, by nie dopuścić do niebezpiecznych zdarzeń związanych z działaniem poduszki powietrznej.
 • Miernik czasu reakcji pozwala na zrozumienie, jak ważne są sekundy, gdy na drodze pojawia się zagrożenie. Oceniamy refleks kierowców w przypadku hamowania awaryjnego. Każdy uczestnik może zweryfikować czas swojej reakcji na różnych nawierzchniach: suchej, mokrej lub ośnieżonej.
 • Symulator zderzenia wpływa bardzo mocno na wyobraźnię uczestników naszych spotkań. Pokazujemy, jakie odczucia towarzyszą uderzeniu auta w stałą przeszkodę. Zajęcia są przeprowadzane w kontrolowanych warunkach przy niewielkiej prędkości.

  Warto jednak zaznaczyć, że uczestnicy spotkań określają szybkość pojazdu jako nawet dwukrotnie większą niż rzeczywiste 8-10 km/h.
 • Symulator wagi przeciążeniowej pokazuje, jak zmienia się waga przedmiotów pozostawionych luzem w trakcie zderzenia lub gwałtownego hamowania. Na wagę można postawić dowolny przedmiot, na przykład smartfon.
 • Alkogogle pokazują, jak alkohol ogranicza nasze zmysły. Każdy uczestnik może przekonać się, w jaki sposób alkohol spowalnia czas reakcji, ogranicza zdolność określenia kierunków, zniekształca widziany obraz.

Co zyskasz, korzystając z naszej oferty: symulatory wynajem?

Naszą misją jest przede wszystkim podniesienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz uświadomienie, jak dużą rolę odgrywa pierwsza pomoc przedmedyczna. Połączenie dobrej zabawy z działaniami profilaktycznymi przynosi największe efekty. Dzięki temu nasi uczestnicy mogą łatwiej zrozumieć konsekwencje nieprzemyślanych decyzji. Nasze działania pozwolą na wyrobienie odpowiednich nawyków, które mogą okazać się kluczowe w przypadku zagrożenia.

Dlaczego warto zdecydować się na symulatory? Wynajem tych urządzeń pozwoli na zdobycie nowych umiejętności niezbędnych dla bezpieczeństwa życia oraz zdrowia. Przeprowadzane przez nas zajęcia wywierają ogromny wpływ na uczestników i pozostają na długo w pamięci. Podczas Dni Bezpieczeństwa szkolimy, jak dostrzegać zagrożenia oraz im przeciwdziałać. Dążymy do tego, by każdy uczestnik naszych zajęć przyjmował postawę odpowiedzialnego kierowcy. Wynajem takiego symulatora, można potraktować jako dodatkowe jazdy doszkalające. Nawet dla doświadczonych kierowców!

Zajęcia prowadzą nasi specjaliści, dla których bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest najwyższą wartością. 

 • Pokaz ratownictwa medycznego i ćwiczenia z pierwszej pomocy prowadzi zespół Mistrza Europy w Ratownictwie Medycznym. 
 • Umożliwiamy rozmowę o “cienkiej granicy bezpieczeństwa” z psychologiem transportu i sprawcą śmiertelnego wypadku drogowego. 
 • Policjant ruchu drogowego omawia przyczyny i skutki wypadków drogowych.

Dla kogo oferta na symulatory? Wynajem Warszawa

Chcesz skorzystać z naszej oferty na symulatory? Wynajem w Warszawie oraz innych miastach proponujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Nasza oferta obejmuje trzy warianty:

 

 • Eventy, czyli możliwość wynajęcia symulatorów wraz z profesjonalną obsługą na: szkolenia, dni bezpieczeństwa, festyny czy pikniki rodzinne. W tym przypadku proponujemy 3 pakiety: Basic, Premium oraz Gwarancja Zdania Egzaminu.

  Pełna oferta obejmuje nie tylko zajęcia na wszystkich symulatorach, ale również testy na prawo jazdy, pokaz ratownictwa medycznego, ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy. Co ważne, każdy uczestnik może spróbować jazdy samochodem w alkogoglach.
 • Organizacje, czyli organizacja kampanii profilaktyki przeciwalkoholowej dla jednostek samorządu terytorialnego oraz szkół. Ich celem jest zredukowanie liczby zdarzeń drogowych z udziałem młodych kierowców. Ta oferta obejmuje nie tylko wynajem symulatorów, ale również szereg innych działań profilaktycznych.

  Organizujemy pokaz ratownictwa medycznego z wykorzystaniem symulatorów oraz ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy. Uczestnicy spotkań mogą porozmawiać z terapeutą uzależnień i osobą skazaną za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu.

 

 • Firmy ubezpieczeniowe, czyli organizacja Dni bezpieczeństwa obejmujących szkolenie zakończone otrzymaniem certyfikatu bezpieczeństwa drogowego. W tych wydarzeniach mogą wziąć udział również klienci indywidualni. Każdy uczestnik spotkania ma okazję do skorzystania z dostępnych symulatorów bezpieczeństwa. Co jeszcze zyskasz, korzystając z naszej oferty?

  Podczas Dni bezpieczeństwa organizujemy również pokaz ratownictwa medycznego, ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy oraz rozmowy z terapeutą uzależnień, osobą skazaną za spowodowanie śmiertelnego wypadku drogowego, a także policjantem ruchu drogowego.

Gdzie mogę skorzystać z oferty wynajem symulatorów – Postaw na Bezpieczeństwo?

Jeżeli chcesz zorganizować Dni bezpieczeństwa, które obejmują symulatory, wynajem i profesjonalną obsługę możesz zarezerwować na naszej stronie Postaw na Bezpieczeństwo. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz przedstawimy szczegóły oferty. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Możesz zadzwonić, wysłać wiadomość e-mail lub skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy!

NASZE SOCIAL MEDIA

Scroll to Top